12. kolo VčP, TJ. Sokol Žamberk 30.9.2012 - Výsledky
12. kolo VčP, TJ. Sokol Žamberk 30.9.2012
Výsledky

místo Jméno                       Reg,                 Čas  Ztráta 



D10C  (16)     2.3 km  80 m   9 K          

    1 Vandasová Adéla             VAM0251C           21:10    0:00 
    2 Chrástová Tereza            STH0251C           25:13    4:03 
    3 Thýnová Martina             SHK0350            25:46    4:36 
    4 Mašatová Eliška             PHK0251C           27:38    6:28 
    5 Koberová Kateřina           LPU0352C           27:43    6:33 
    6 Pušová Bára                 LPU0357C           31:03    9:53 
    7 Janků Anna                  SJC0252C           31:53   10:43 
    8 Metelková Michaela          PHK0550C           32:38   11:28 
    9 Moravcová Barbora           LPU0359C           33:24   12:14 
   10 Kovářová Jana               CET0251C           33:42   12:32 
   11 Kuchařová Rozárka           SJC0251C           37:50   16:40 
   12 Procházková Tereza          ZAM                39:58   18:48 
   13 Kološová Veronika           LPU0351C           41:55   20:45 
   14 Chvátilová Johana           PHK0450C           42:22   21:12 
   15 Knápková Adéla              ZAM                57:44   36:34 
   16 Pachelová Anna              ZAM                63:45   42:35 



D10N  (1)      2.2 km  120 m   8 K         

    1 Vodičková Johana            LPU0354C           44:26    0:00 



D12C  (20)     3.3 km  135 m   11 K        

    1 Kosová Tereza               SRK0151            27:48    0:00 
    2 Kochová Anna                SJC0153C           28:25    0:37 
    3 Peterová Jana               DOB0051            30:56    3:08 
    4 Filipová Tereza             SRK0050            31:39    3:51 
    5 Brožová Zuzana              LPU0053B           32:05    4:17 
    6 Thýnová Nikola              SHK0051B           32:36    4:48 
    7 Vojtíšková Viktorie         LPU0051B           33:40    5:52 
    8 Hápová Petra                PHK0051C           33:51    6:03 
    9 Šklíbová Veronika           SRK0153            36:58    9:10 
   10 Kroniková Štěpánka          SHK0150            38:10   10:22 
   11 Stará Tereza                VRL0051            38:40   10:52 
   12 Hrnčířová Magda             STH0051C           40:22   12:34 
   13 Chaloupková Kateřina        CHC0051C           41:04   13:16 
   14 Nacu Šárka                  LPU0052C           41:14   13:26 
   15 Rückerová Šárka             HOR0050B           41:43   13:55 
   16 Shánělová Štěpánka          CHC0152C           49:54   22:06 
   17 Belejová Zuzana             LPU0156C           50:18   22:30 
   18 Jelínková Zuzana            CHC0151C           51:33   23:45 
   19 Kacálková Agáta             SRK0154            52:55   25:07 
   20 Chvojková Klára             SRK0150            54:29   26:41 



D12D  (2)      2.2 km  75 m   7 K          

    1 Tumová Adela                SJC0154C           37:15    0:00 

      Kheilová Lucie              SRK0052             disk         



D14C  (18)     3.8 km  175 m   12 K        

    1 Kopecká Anna                LPU9958A           34:08    0:00 
    2 Chaloupská Barbora          PHK9951B           35:26    1:18 
    3 Kalenská Dominika           STH9958B           35:53    1:45 
    4 Chaloupková Veronika        CHC9852A           35:54    1:46 
    5 Waňková Martina             VRL9951B           37:04    2:56 
    6 Semrádová Jana              CHC9951B           38:59    4:51 
    7 Šrenkelová Ilona            LPU9955B           40:03    5:55 
    8 Urbanová Markéta            STH9953B           42:57    8:49 
    9 Jezdinská Natálie           STH9954B           44:04    9:56 
   10 Zlámalová Nikola            SJC9951B           44:13   10:05 
   11 Větříčková Andrea           SHK9951A           45:32   11:24 
   12 Malinová Apolena            SHK9952            45:45   11:37 
   13 Truněčková  Kateřina        PHK9953C           47:14   13:06 
   14 Kubíčková  Jana             PHK9999B           49:16   15:08 
   15 Kmentová Barbora            LPU9957C           49:25   15:17 
   16 Kubíčková Kateřina          VAM9952B           55:15   21:07 
   17 Kubečková  Veronika         PHK9853C           56:41   22:33 
   18 Chrtková Terezie            SJC9852C           77:46   43:38 



D14D  (1)      3.2 km  150 m   8 K         

    1 Gažiová Romana              CET9851C           59:45    0:00 



D16C  (3)      4.7 km  235 m   16 K        

    1 Langrová Anna               SHK9753B           60:14    0:00 
    2 Šádková  Lucie              PHK9654B           68:25    8:11 

      Košťalková Julie            CHC9752C            disk         



D16D  (2)      3.8 km  175 m   12 K        

    1 Kotlářová Anna              VAM9799            54:46    0:00 
    2 Gažiová Kristýna            CET9751C           68:23   13:37 



D21C  (10)     6.6 km  330 m   20 K        

    1 Knapová Iva                 LPU6052            71:48    0:00 
    2 Bednářová Michala           VAM8951C           73:10    1:22 
    3 Štěpánová Dita              DOB7956            77:58    6:10 
    4 Peterová Věra               DOB8751            79:50    8:02 
    5 Novotná Barbora             SHK8658C           80:13    8:25 
    6 Weislová Eva                TJP6750C           85:29   13:41 
    7 Stolinová Lenka             DOB8158            86:10   14:22 
    8 Krausová Barbora            TJP9150C          103:41   31:53 
    9 Kisková Klára               LPU9356C          107:16   35:28 
   10 Zuzana Procházková          KPYC              164:44   92:56 



D21D  (16)     4.6 km  225 m   14 K        

    1 Kubečková Zdena             PHK7551C           53:58    0:00 
    2 Kunartová  Lenka            PHK7852C           54:44    0:46 
    3 Smutná Jana                 VAM6251            54:49    0:51 
    4 Kičinová Erika              VRL9154C           55:06    1:08 
    5 Toužilová Martina           SHK8051C           56:38    2:40 
    6 Kodytková Iva               VAM7751C           57:07    3:09 
    7 Suchá Eva                   SHK7851            59:32    5:34 
    8 Kopecká Eliška              ASU9299C           59:53    5:55 
    9 Doležalová Marie            TYN8651C           61:19    7:21 
   10 Kunhartová Kateřina         PHK8052C           67:45   13:47 
   11 Kadaňová Barbora            LPU8253C           71:58   18:00 
   12 Pěluchová Daniela           CHC8851C           74:10   20:12 
   13 Sokolová Tereza             BRM8451C           78:22   24:24 
   14 Műllerová Petra             VAM9098C           84:30   30:32 
   15 Zástěrová Petra             TYN8552C           85:41   31:43 

      Khýnová Radka               ALB8750C            disk         



D35C  (10)     4.7 km  210 m   20 K        

    1 Pavlína Chaloupská          PHK7051            49:41    0:00 
    2 Filipová Ivana              SRK7373            51:18    1:37 
    3 Kovářová Anna               CET7552C           54:31    4:50 
    4 Vandasová Markéta           VAM7250C           56:05    6:24 
    5 Procházková Alexandra       LPU7051C           56:06    6:25 
    6 Klapalová Jana              VAM6451C           57:49    8:08 
    7 Rykalová Jitka              VAM7251C           58:48    9:07 
    8 Zlámalová Zdena             SJC7253C           61:47   12:06 
    9 Műllerová Zorka             SHK6751C           63:17   13:36 
   10 Kroniková Jana              SHK7350            65:53   16:12 



D35D  (19)     4.0 km  240 m   16 K        

    1 Koberová Lenka              LPU6954C           47:59    0:00 
    2 Šklíbová Jana               SRK7651            50:04    2:05 
    3 Tužilová Štěpánka           LPU7052C           55:19    7:20 
    4 Azebová Martina             PHK6757C           57:49    9:50 
    5 Rusinová Alena              BRU7152C           60:34   12:35 
    6 Chvátilová Pavlína          PHK7450C           62:30   14:31 
    7 Waňková Dita                VRL7151C           64:20   16:21 
    8 Maňáková  Silvie            PHK7151C           64:28   16:29 
    9 Tomášová Petra              CHC7351C           65:31   17:32 
   10 Vlachová Hana               VRL6251C           67:54   19:55 
   11 Šišmová Hana                TYN6850C           68:36   20:37 
   12 Chaloupková Lenka           CHC6951C           69:12   21:13 
   13 Frömmelová Dana             BRU7251C           69:41   21:42 
   14 Koblicová Milena            VAM7651C           71:35   23:36 
   15 Hápová Šárka                PHK7157C           74:59   27:00 
   16 Moskvová Jitka              ZLH7551C           79:44   31:45 
   17 Justová Jana                PHK6153C           99:55   51:56 
   18 Žáková Marcela              LPU7053C          102:14   54:15 

      Fenclová Markéta            LPU7155C            disk         



D45C  (13)     3.8 km  230 m   14 K        

    1 Nýdrlová Eva                VRL5451C           53:36    0:00 
    2 Mádlová Iva                 SHK6351C           54:15    0:39 
    3 Kavková Dana                SCP6150C           55:55    2:19 
    4 Novotná Iva                 SHK6151C           56:16    2:40 
    5 Víchová Ladislava           LPU5851C           58:37    5:01 
    6 Julínková Dana              LPU6555C           59:20    5:44 
    7 Hausvaterová Marcela        SHK6152C           60:39    7:03 
    8 Langrová Eva                SNA5351C           64:47   11:11 
    9 Thýnová Ivana               SHK6651            68:06   14:30 
   10 Šabatková Zdena             SHK5652C           73:24   19:48 
   11 Wolkerová Dagmar            TJP5250C           77:17   23:41 
   12 Marčíková Petra             TYN6651C          104:01   50:25 

   ms Bendáková Jitka             LTU6951            77:42         



D45D  (13)     3.5 km  190 m   12 K        

    1 Roudná Eva                  LPU6554C           51:20    0:00 
    2 Vlčková Pavla               TYN6351C           54:44    3:24 
    3 Svobodová Eva               SHK5853C           59:45    8:25 
    4 Bienová Věra                SJC5752C           60:02    8:42 
    5 Zelenková Lenka             PHK6152            62:57   11:37 
    6 Balcarová Eva               PHK5952C           63:35   12:15 
    7 Hančová Hana                VRL5652            65:51   14:31 
    8 Stulíková Zuzana            SHK5751C           66:40   15:20 
    9 Kulová Jana                 VAM6551C           70:46   19:26 
   10 Doležalová Ivana            TYN6451C           72:27   21:07 
   11 Vychodilová Jiřina          SHK5951C           73:32   22:12 
   12 Kološová Jana               LPU6653C           74:56   23:36 
   13 Filipová Dagmar             SHK5651C           97:09   45:49 



D55C  (6)      3.1 km  180 m   12 K        

    1 Novotná Jiřina              LPU5654C           55:46    0:00 
    2 Lohrová Jarmila             SCP4650C           67:21   11:35 
    3 Knoblochová Věra            VRL4851C           77:39   21:53 
    4 Dusílková Marie             SRK5752            80:46   25:00 
    5 Remešová Alena              DOB6150C           98:09   42:23 

      Klimplová Alena             LPU5551C            disk         



D65C  (1)      2.7 km  150 m   9 K         

    1 Ryšavá Lubomíra             TJP4750C           74:19    0:00 



H10C  (18)     2.4 km  90 m   9 K          

    1 Tuma Matěj                  SJC0202C           21:41    0:00 
    2 Jakub Chaloupský            PHK0302            21:43    0:02 
    3 Štregl Matyáš               VRL0301            24:41    3:00 
    4 Šabata Radek                SRK0202            25:25    3:44 
    5 Franta Jonáš                SJC0201C           25:46    4:05 
    6 Waněk Hubert                VRL0302            26:33    4:52 
    7 Urban Dominik               STH0204C           27:49    6:08 
    8 Locker Daniel               SRK0200            29:21    7:40 
    9 Štefan Vít                  STH0202C           29:30    7:49 
   10 Vybíral Jan                 PHK0300C           30:21    8:40 
   11 Šípek Stanislav             SRK0304            30:49    9:08 
   12 Bárta Šimon                 PHK                31:33    9:52 
   13 Rücker Jan                  HOR0201C           31:47   10:06 
   14 Šišma Vojta                 TYN0201C           33:12   11:31 
   15 Sourada Tomáš               ZAM                35:58   14:17 
   16 Pokorný Dominik             SRK0301            38:58   17:17 
   17 Fencl Jáchym                LPU0301C           44:39   22:58 
   18 Pachel Jakub                ZAM                65:36   43:55 



H10N  (4)      2.1 km  120 m   8 K         

    1 Tichý Lubomír               SHK0303            31:47    0:00 
    2 Grundman Viktor             CHC0301            42:55   11:08 
    3 Zeman Ladislav              VAM0202C           51:30   19:43 

      Pompach Lukáš               PHK0500C            disk         



H12C  (21)     3.3 km  155 m   10 K        

    1 Metelka  Ondřej             PHK0101B           24:27    0:00 
    2 Roudný Martin               LPU0002B           25:57    1:30 
    3 Rusin Jan                   BRU0001C           27:01    2:34 
    4 Volák Ondřej                BRU0006C           27:17    2:50 
    5 Švadlena Michal             CHC0101B           27:46    3:19 
    6 Paleček Ondřej              SRK0103            31:05    6:38 
    7 Průša Kryštof               VSP0102C           33:17    8:50 
    8 Roudný Václav               LPU0001B           35:13   10:46 
    9 Kulhavý Tadeáš              LPU0005B           35:19   10:52 
   10 Langr Jan                   SHK0101            35:28   11:01 
   11 Flegl Martin                SRK0300            35:33   11:06 
   12 Zalaba Tomáš                SJC0101C           39:08   14:41 
   13 Karásek Matěj               SJC0001B           39:52   15:25 
   14 Konvalinka Jindřich         LPU0004B           41:26   16:59 
   15 Tryzna Matěj                VRL0004            41:36   17:09 
   16 Kolář Adam                  BRU0104C           44:37   20:10 
   17 Kolář Jan                   BRU0101C           44:46   20:19 
   18 Bláha Marek                 PHK0102C           45:45   21:18 
   19 Jakeš Josef                 TYN0101C           50:31   26:04 
   20 Břeň Daniel                 SJC0102C           51:59   27:32 
   21 Dudášek Ondřej              DOB0000            85:18   60:51 



H12D  (4)      2.4 km  120 m   10 K        

    1 Tichý Radomír               SHK0001            26:21    0:00 
    2 Kovář Lukáš                 CET0102C           28:28    2:07 
    3 Rusz Rostislav              KUN0101C           49:38   23:17 
    4 Koditek Jonáš               ASU0148C           55:48   29:27 



H14C  (25)     4.0 km  165 m   12 K        

    1 Vandas Daniel               SRK9805            28:51    0:00 
    2 Bendák Jan                  LTU9801            30:43    1:52 
    3 Gebrt Jan                   SHK9801B           31:06    2:15 
    4 Fencl Jonáš                 LPU9902B           34:12    5:21 
    5 Chvátil Šimon               PHK9908C           35:56    7:05 
    6 Locker Tomáš                SRK9802            37:44    8:53 
    7 Paukert Lukáš               ASU9846C           38:52   10:01 
    8 Pek Daniel                  SHK9803            39:02   10:11 
    9 Hájek Jakub                 SHK9802            39:45   10:54 
   10 Doležal Vít                 SJC9802B           40:30   11:39 
   11 Žák Jan                     LPU9802B           40:33   11:42 
   12 Křivda Tomáš                CHC9901A           40:37   11:46 
   13 Mašata Metoděj              PHK9905            40:47   11:56 
   14 Břeň Lukáš                  SJC9805B           42:08   13:17 
   15 Šklíba Michal               SRK9900            43:00   14:09 
   16 Macko Lukáš                 SJC9901B           45:30   16:39 
   17 Faltejsek Jan               PHK9802C           45:42   16:51 
   18 Hůlek Matěj                 PHK9904C           47:14   18:23 
   19 Kubánek Jaroslav            SJC9803C           48:16   19:25 
   20 Vídeňský Jakub              VAM9801C           50:31   21:40 
   21 Pučan Martin                LPU9908B           50:37   21:46 
   22 Maňák Michal                PHK9801B           53:36   24:45 
   23 Šabata Milan                SRK9904            54:48   25:57 
   24 Starý Ondra                 VRL9802B           59:59   31:08 
   25 Rusz Vratislav              KUN9801C           73:04   44:13 



H14D  (3)      3.4 km  145 m   10 K        

    1 Grundman Václav             CHC9902            41:54    0:00 
    2 Skalický Johan              ASU9948C           44:22    2:28 

      Kašpar Jan                  TYN9801C            disk         



H16C  (12)     5.4 km  245 m   16 K        

    1 Semrád Ladislav             CHC9701B           42:03    0:00 
    2 Holubář Bartoloměj          ASU9646C           48:36    6:33 
    3 Tužil Ondřej                LPU9601B           51:16    9:13 
    4 Procházka Lukáš             ASU9648C           51:28    9:25 
    5 Skalický Matyáš             ASU9645C           52:51   10:48 
    6 Trejbal Václav              SHK9604B           55:59   13:56 
    7 Rykala Filip                VAM9601B           58:10   16:07 
    8 Vyskočil Štěpán             VAM9701B           59:06   17:03 
    9 Bezdíček Kryštof            LPU9706B           59:34   17:31 
   10 Míča Tomáš                  LPU9707C           61:50   19:47 
   11 Havránek Tomáš              ASU9649C           64:53   22:50 
   12 Horák Vojtěch               LPU9708B           71:35   29:32 



H16D  (3)      4.0 km  165 m   12 K        

    1 Kašpar Jan                  ASU9647C           56:37    0:00 
    2 Háp Ondřej                  PHK9702C           64:32    7:55 
    3 Valeš Martin                VAM9703C           66:17    9:40 



H18C  (7)      6.6 km  345 m   25 K        

    1 Mašata  Matěj               PHK9601A           54:25    0:00 
    2 Kučera Štěpán               STH9401B           59:44    5:19 
    3 Mlateček Jiří               TYN9501B           63:46    9:21 
    4 Kubelka Petr                LPU9504C           79:33   25:08 
    5 Kosek Jan                   SRK9507            82:48   28:23 
    6 Kučera Tomáš                STH9402A           88:56   34:31 
    7 Lemberk Jakub               LPU9501C           98:34   44:09 



H21C  (22)     9.2 km  410 m   24 K        

    1 Polák Vlastimil             VRL7702            70:45    0:00 
    2 Koblížek Kamil              ASU8001C           72:53    2:08 
    3 Mašata  Roman               PHK7107C           77:11    6:26 
    4 Krmaš Václav                SRK8001            79:00    8:15 
    5 Leštinský Tomáš             DOB7801            83:17   12:32 
    6 Burdych Tomáš               BRM8201C           85:56   15:11 
    7 Čáp Ondřej                  DOB7405            86:45   16:00 
    8 Kolář Radek                 BRU6901C           87:07   16:22 
    9 Kupka Jaroslav              ALB7800            87:39   16:54 
   10 Pátek Lukáš                 SRK8905            87:44   16:59 
   11 Sháněl Jan                  CHC9402B           88:04   17:19 
   12 Kadečka Petr                ALB8400            90:04   19:19 
   13 Besta Lukáš                 KNC8101C           90:58   20:13 
   14 Moskva Roman                ZLH7501C           94:00   23:15 
   15 Koblic Jan                  VAM7601C           96:15   25:30 
   16 Kumpošt Jaroslav            ASU7849C           97:19   26:34 
   17 Chrást Tomáš                STH7401C          102:53   32:08 
   18 Vít Procházka               KPYC              105:56   35:11 
   19 Jakeš Ondřej                TYN9103C          107:24   36:39 
   20 Šabatka Jan                 SHK9001C          127:19   56:34 
   21 Kutílek Jakub               LPU8609C          128:44   57:59 

      Vodička Oldřich             LPU7715C            disk         



H21D  (10)     6.4 km  310 m   21 K        

    1 Sýkora Bohumil              CHC8601C           66:02    0:00 
    2 Václavek Jan                LPU7816C           70:14    4:12 
    3 Štěpán  Pavel               PHK9201C           70:46    4:44 
    4 Lán Filip                   SHK8003            72:24    6:22 
    5 Nymsa Zdeněk                TYN8502C           74:20    8:18 
    6 Smutný Šimon                VAM9301            79:08   13:06 
    7 Valenta Miloslav            LPU7712C           81:04   15:02 
    8 Sokol Milan                 BRM7201C           83:10   17:08 
    9 Jakeš Vojtěch               TYN9301B           88:08   22:06 
   10 Sršeň Tomáš                 VAM8001C          114:19   48:17 



H35C  (10)     6.6 km  345 m   25 K        

    1 Švadlena Pavel              CHC7502C           56:32    0:00 
    2 Vandas Luděk                VAM6601C           57:43    1:11 
    3 David Chaloupský            PHK7103            58:23    1:51 
    4 Průša Michal                VSP7310C           60:45    4:13 
    5 Toužil Karel                SHK7602C           65:33    9:01 
    6 Slovák Miroslav             SHK7704C           66:45   10:13 
    7 Šklíba Jan                  SRK7501            71:09   14:37 
    8 Mlateček Jiří               TYN6701C           75:56   19:24 

      Hausvater Karel             SHK5801C            disk         
      Filip Libor                 VAM7101C            disk         



H35D  (34)     5.4 km  260 m   17 K        

    1 Pohl Zdeněk                 SRK7606C           47:23    0:00 
    2 Bílek Jaromír               KUN5701            51:46    4:23 
    3 Belej Jiří                  LPU7421C           56:24    9:01 
    4 Daníček Josef               SRK7502            57:03    9:40 
    5 Filip Aleš                  SHK5501C           57:38   10:15 
    6 Kronika Miroslav            NR17201            57:42   10:19 
    7 Locker Martin               SRK7001            59:41   12:18 
    8 Chvátil Jiří                PHK7200C           60:02   12:39 
    9 Rusz Roman                  KUN7201C           60:48   13:25 
   10 Novotný Pavel               SHK6104C           60:56   13:33 
   11 Metelka Pavel               PHK6800C           61:46   14:23 
   12 Faltejsek Pavel             PHK7003C           63:08   15:45 
   13 Kohout Josef                SHK6902            64:14   16:51 
   14 Volák Pavel                 BRU7001C           64:59   17:36 
   15 Rusin Jan                   BRU7601C           65:09   17:46 
   16 Štancl Jiří                 ASU6344C           65:25   18:02 
   17 Kolář Zdeněk                BRU7101C           67:01   19:38 
   18 Hauptfleisch Roman          SRK6603            67:05   19:42 
   19 Imlauf Martin               SNA6301C           67:21   19:58 
   20 Kašpar Václav               TYN7001C           69:22   21:59 
   21 Vodňanský Jaroslav          BRM6101C           69:25   22:02 
   22 Justa Jaromír               PHK6101C           73:24   26:01 
   23 Šváb Pavel                  BRU6701C           75:12   27:49 
   24 Procházka Pavel             ASU6949C           75:22   27:59 
   25 Tryzna Pavel                VRL6801C           77:19   29:56 
   26 Dudášek Karel               DOB7001            80:11   32:48 
   27 Svoboda Miloslav            SHK5901C           82:02   34:39 
   28 Vojtěch Libor               HOR7303C           82:23   35:00 
   29 Lux Zdeněk                  KUN6201C           82:56   35:33 
   30 Hašek Jaroslav              BRU7700C           83:23   36:00 
   31 Vychodil Tomáš              SHK6301C           86:29   39:06 
   32 Zenkner Karel               BRU7202C           92:46   45:23 
   33 Lesák František             ZAM               105:42   58:19 

      Puš Roman                   STH7501C            disk         



H45C  (14)     6.3 km  260 m   18 K        

    1 Fencl Jiří                  PPU6301C           56:46    0:00 
    2 Jakeš Josef                 TYN6501C           57:49    1:03 
    3 Knap Jan                    LPU5101            58:47    2:01 
    4 Kober Michal                LPU6702C           62:29    5:43 
    5 Štěrba Pavel                LPU5408C           64:16    7:30 
    6 Kotlář Vladimír             VAM5401C           65:08    8:22 
    7 Kalibán Pavel               SNA5649C           66:18    9:32 
    8 Trejtnar Pavel              KUN5801C           67:01   10:15 
    9 Roudný Václav               LPU6102C           69:44   12:58 
   10 Peterka František           TJP4900            71:39   14:53 
   11 Novotný Miroslav            LPU5905C           77:44   20:58 
   12 Štěpán  Pavel               PHK5901C           82:06   25:20 
   13 Kavka Jiří                  SCP5900C           84:49   28:03 
   14 Hostinský Jiří              LPU5501C          106:42   49:56 



H45D  (18)     4.6 km  265 m   17 K        

    1 Bendák Petr                 LTU6500            51:50    0:00 
    2 Jelínek Roman               CHC6301C           52:47    0:57 
    3 Melichar Igor               PHK6504C           55:38    3:48 
    4 Zákravský Zdeněk            SNA5702C           57:30    5:40 
    5 Grundman Martin             CHC5801C           58:03    6:13 
    6 Rykala Karel                VAM6401C           58:50    7:00 
    7 Hanč Pavel                  VRL5601            61:46    9:56 
    8 Langr Stanislav             SNA5403C           62:28   10:38 
    9 Vícha Vladimír              LPU5801C           62:42   10:52 
   10 Lulay Miloš                 LPU5502C           62:47   10:57 
   11 Sáňka Bedřich               LPU5102C           62:59   11:09 
   12 Řehák Pavel                 SJC6001C           63:29   11:39 
   13 Balcar  Aleš                PHK5703C           65:55   14:05 
   14 Rücker Petr                 HOR6500C           71:20   19:30 
   15 Semrád Pavel                CHC6602C           71:41   19:51 
   16 Novák Jiří                  VAM6301C           74:22   22:32 
   17 Černý Petr                  ALB6000            74:50   23:00 
   18 Cink Lubomír                CET5901C           97:57   46:07 



H55C  (14)     5.4 km  260 m   15 K        

    1 Knobloch Jindřich           VRL4901C           56:28    0:00 
    2 Švadlena Jiří               CHC4601C           57:06    0:38 
    3 Junek Petr                  STH5501C           57:37    1:09 
    4 Šroler Zdeněk               KUN5201C           58:17    1:49 
    5 Farář Václav                LPU5201C           58:25    1:57 
    6 Farář Jaroslav              VRL5002C           60:19    3:51 
    7 Vítek Zdeněk                SRK4701            70:21   13:53 
    8 Vlček Josef                 TYN5602C           76:20   19:52 
    9 Pohl Zdeněk                 SRK5301            81:31   25:03 
   10 Štregl Tomáš                VRL5001            84:04   27:36 
   11 Kukla Jan                   TJP5600C           87:00   30:32 
   12 Kraus Ota                   TJP5700C           89:17   32:49 

      Stárek Jiří                 SRK5002             disk         
      Paukert Milan               TJP5000C            disk         



H55D  (10)     4.7 km  250 m   17 K        

    1 Havlík Jaroslav             SJC3601C           65:39    0:00 
    2 Fridrich Jaroslav           LPU4501C           71:57    6:18 
    3 Pilgr Bohuslav              CET5101C           72:15    6:36 
    4 Rybička Jan                 CET5001C           79:46   14:07 
    5 Kavulok Josef               HOR5101C           82:27   16:48 
    6 Petr Doležal                TYN5401C           95:31   29:52 
    7 Daníček Josef               SRK4901           105:08   39:29 
    8 Šabatka Petr                SHK5703C          110:38   44:59 

      Klimpl Petr                 LPU5401C            disk         
      Stulík Jiří                 SHK5701C            disk         



H65C  (8)      3.9 km  190 m   14 K        

    1 Zemánek Bohumil             VRL3601C           52:39    0:00 
    2 Seidl Karel                 SRK4301            56:32    3:53 
    3 Vykysalý  František         PHK3002C           56:59    4:20 
    4 Ryšavý Vít                  TJP4700C           60:51    8:12 
    5 Málek Josef                 LPU3901C           68:06   15:27 
    6 Čepelka Petr                LPU4701C           69:38   16:59 
    7 Koudelka Karel              LPU4001C           70:49   18:10 
    8 Vávra Jaroslav              LPU4601C           72:09   19:30 



H65D  (1)      3.3 km  165 m   12 K        

    1 Komanec Václav              SHK3501C           77:22    0:00 



HDR  (30)      2.1 km  120 m   8 K         

    1 Seidlová Lucie              NER                25:52    0:00 
    2 Musilová Elena              ASU0399C           26:02    0:10 
    3 Moskvová Agáta              ZLH                26:43    0:51 
    4 Holubářová Viktorie         KUN0551C           27:04    1:12 
    5 Vavřičková Elizabet         NER                31:07    5:15 
    6 Šarboch Tonda               NER                31:23    5:31 
    7 Lesák Lukáš                 ZAM                32:25    6:33 
    8 Kopecká Barbora             KUN                32:33    6:41 
    9 Tartier Luc                 NER                32:48    6:56 
   10 Tomášová Adéla              CHC                34:37    8:45 
   11 Pávek Ondra                 ASU                36:34   10:42 
   12 Seidl Ondřej                NER                36:48   10:56 
   13 Vodičková Veronika          LPU0651C           38:03   12:11 
   14 Sondová Rita                NER                38:29   12:37 
   15 Filipová Lucie              SRK0351            43:25   17:33 
   16 Sršňová Natálie             VAM0799C           44:31   18:39 
   17 Bárta Štěpán                PHK                45:17   19:25 
   18 Šarbochová Ivana            NER                47:41   21:49 
   19 Proksíková Agáta            SHK0355            48:59   23:07 
   20 Kroniková Sylvie            SHK0450            49:02   23:10 
   21 Černíková Zuzana            DOB0555            49:31   23:39 
   22 Háp Matěj                   PHK0501C           50:46   24:54 
   23 Netuková Anežka             SHK0750            55:19   29:27 
   24 Tomášová Magdalena          CHC                56:13   30:21 
   25 Průšová Terezka             VSP                56:46   30:54 
   26 Lukáš Pohl                  SRK0706C           59:32   33:40 
   27 Pachel Jiří                 ZAM                64:18   38:26 
   28 Kadaně Marek                LPU0703C           77:57   52:05 

      Daníček Josef               SRK                 disk         
      Blažek Vilém                PHK                 disk         



P  (21)        3.4 km  190 m   10 K        

    1 Souček Tomáš                NER                41:43    0:00 
    2 Pokorný David               SRK                43:08    1:25 
    3 Lauterbach Patrik           ZAM                50:44    9:01 
    4 Holubář David               KUN                51:48   10:05 
    5 Netuková Hana               SHK                57:10   15:27 
    6 Kašpar Michal               TYN9502C           58:09   16:26 
    7 Müller Robert               SHK6901            61:31   19:48 
    8 Kašparová Eva               TYN7452C           67:08   25:25 
    9 Pučanová Aneta              NER                69:23   27:40 
   10 Bernartová Ivana            SHK                72:20   30:37 
   11 Novotný Jaromír             NER                73:52   32:09 
   12 Zelenka Martin              PHK                80:00   38:17 
   13 Švábová Michaela            BRU6851C           80:57   39:14 
   14 Exler Pavel                 ZAM                89:03   47:20 
   15 Tušlová Nikola              NER               143:59  102:16 
   16 Veselá Lenka                NER               144:04  102:21 
   17 Skalická Eva                NER               145:57  104:14 
   18 Hanusová Jitka              NER               146:11  104:28 

      Černík David                DOB0303             disk         
      Tomášková Karolína          NER                 disk         
      Tertier Veronika            NER                 disk